У Буську на прохання небайдужої мешканки енергетики змонтували ще одне гніздо для лелеки

У місті Буську на прохання небайдужої мешканки енергетики змонтували ще одне гніздо для лелек

До нашої редакції звернулася мешканка міста Буська з проханням розповісти читачам інтернет сайту Буського Радіо цікаву історію про врятовану сім’ю білих лелек.

Щороку до господарства бущанки прилітала пара лелек, яка оселилася на електричному стовпі, розташованому у подвір’ї, саме там ще донедавна було розлоге гніздо птаха-символа міста Буська.

 

Цього року багаторічне гніздо бузьків потребувало особливого

ремонту.  Як не намагався самець білого лелеки відлагодити торішнє гніздо, до прильоту своєї другої половинки, та все було дарма. Гніздо надто важке, широке та старе і під власною вагою похилилося до землі…

Небайдужа надбужанка сповістила про неприємність районних енергетиків, бо саме на їхньому стовпі розташований “аварійний” об’єкт.  Працівники чергової аварійно-ремонтної бригади, оглянувши аварійне гніздо, вирішили повністю демонтувати його, бо конструкція із гнилого гілля несла небезпеку лініям електромережі. Та ось із новим гніздом постала проблема, бо платформи під такі гнізда у районі вже всі використані… Проте без “квартири” бузька залишили ненадовго, все-таки працівникам Буського РЕМу вдалося віднайти ще одну платформу!

Сьогодні нову євро-домівку працівники Буського РЕМу вже встановили. Змонтувавши таку платформу, енергетики поклали  на її основу частину природного матеріалу з самого гнізда  так, щоб не світилася крізь гілля земля. Таку заготовку лелеки, зазвичай, визнають за свою оселю і щороку збільшують. Тож тепер птахи оселяться у новому розлогому та міцному гнізді!

 

А сусід неподалік таку єврооселю вже облаштував….

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top