У Буську невідомі спробували пограбувати супермаркет “Рукавичка”

У Буську невідомі спробували пограбувати супермаркет “Рукавичка”

Цієї ночі невідомі особи шляхом злому вхідних дверей та захисної ролокасети у торгову залу супермаркету “Рукавичка”, що розташований у центрі міста Буська, незаконно проникли у зазначене приміщення.

Метою злочину, мабуть, було пограбування невеликого магазинчику з ювелірними прикрасами, який функціонує у торговій залі цього супермаркету. Невідомі спробували пошкодити захисну огорожу і цього торгового закладу, але не змогли чи не встигли…

На щастя, окрім пошкодження майна, далі діло не дійшло. На місці події працюють правоохоронці Буського відділення поліції, тривають слідчі дії.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top