У Буську обговорили проєкт адміністративно-територіального устрою району

У Буську обговорили проєкт адміністративно-територіального устрою району

9 листопада, в Буській РДА відбулась нарада-зустріч за участі першого заступника голови Львівської облдержадміністрації Василя Лозинського, заступника голови Львівської обласної ради Юрія Гудими, т. в. о. директора департаменту економічної політики Львівської ОДА Степана Куйбіди, першого заступника голови Буської райдержадміністрації Олега Ільківа, голови Буської районної ради Богдана Глови, керівників органів місцевого самоврядування, депутатів районної та обласної рад, громадськості, засобів масової інформації району. Під час наради відбулось обговорення моделі адміністративно-територіального устрою в частині Буського району. Перший заступник голови Львівської облдержадміністрації повідомив про те, що як відомо, в Україні задекларовано новий етап реформи децентралізації. Він передбачає завершення процесу об’єднання громад та формування нових районів. Під час виступу було аргументовано перспективність об’єднання територіальних громад.
Т. в. о. директора департаменту економічної політики Львівської ОДА Степан Куйбіда презентував проектну модель адміністративно-територіального устрою області базового та районного рівня Бущини.
«Наразі уряд нічого остаточно не затверджував. Той проект, що розроблений на основі наших пропозицій, зараз обговорюється в районах. Ідеться про шість районів і 67 ОТГ. На сьогодні ще діє перспективний план, затверджений раніше, в якому запропоновано 85 ОТГ», – сказав під час зустрічі Степан Куйбіда.
«Після циклу обговорень, враховуючи думки кожної громади, ми хочемо сформувати і в подальшому відстоювати те бачення, що мають мешканці Львівської області» – зазначив  Василь Лозинський.
Опісля презентації голови місцевих рад, громадські активісти, депутати мали можливість виступити та донести власне бачення громад щодо процесу та конфігурацій об’єднання.

Детальніше про цю подію слухайте у наступних ефірах Буського радіо 87.5FM

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top