У Буську організували інформаційну годину та перегляд фільму про видатного українця Степана Бандеру

У Буську організували інформаційну годину та перегляд фільму про видатного українця Степана Бандеру

2 січня, в сесійній залі районної ради за участю голови РДА Олега Коваля, голови районної ради Богдана Глови, ветеранів національно-визвольної боротьби, пластунів Станиці Красне Пласту  – НСОУ, громадськості відбулася інформаційна година та демонстрація документального фільму про Степана Бандеру..
Перед переглядом фільму до присутніх звернулися голова райдержадміністрації Олег Коваль, голова районної ради Богдан Глова.
У своєму виступі Богдан Глова, голова районної ради, розповів про життя та становлення Степана Бандери як подвижника українського національно-визвольного руху, відзначили символізм його постаті у героїчній та безкомпромісній боротьбі українців за власну державність і свободу, акцентували увагу на актуальності його ідей у реаліях сучасної України.
Виступаючи голова РДА, Олег Коваль, акцентував увагу на значимості постаті видатного українця Степана Бандери в історії становлення української державності, його жертовності та нескореності. Саме він є прикладом для наслідування для сучасних поколінь українців.
Усі присутні мали змогу почути пісню про С.Бандеру, стрілецької пісні у виконанні народно-вокального ансамблю «Січові стрільці» с.Задвір’я. клятву Степана Бандери у виконанні Владислава Гураша, а на завершення переглянути документальний фільм.
Зазначимо, що з іменем Степана Бандери асоціюється ціла епоха національно-визвольної боротьби. Він не скорився окупантам українських земель, боровся за незалежність своєї держави, ведучи з ними справедливу визвольну боротьбу в ім’я вільної України. Протягом 30 років був активним учасником та провідником визвольного руху, основоположником низки політико-ідеологічних, стратегічних і тактичних засад. Його громадсько-політична, організаційна та публіцистична діяльність багатогранна і дуже важлива саме сьогодні. Своє життя, талант і працю він повністю присвятив ідеалам боротьби за визволення України.
Сьогодні, як і багато років назад, Степан Бандера залишається для нас символом і дороговказом у нашому змаганні до волі і справедливості, у боротьбі за Українську Державу. Нині ми є свідками нової фази національно-визвольної боротьби нашого народу за волю, а національна ідея стала рушійним чинником, який кличе на боротьбу з ворогом на східних рубежах України.

https://busk-rda.gov.ua/

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top