У Буську організували інформаційну годину та перегляд фільму про видатного українця Степана Бандеру 

У Буську організували інформаційну годину та перегляд фільму про видатного українця Степана Бандеру 

1 січня виповнилося 109 років з дня народження громадсько-політичного діяча, одного з чільних ідеологів і теоретиків українського націоналістичного руху XX століття Степана Андрійовича Бандери, який став одним із символів боротьби та здобуття української незалежності.
У вівторок, 2 січня, в сесійній залі райради за участю керівництва РДА та районної ради, ветеранів ОУН-УПА, громадськості відбулася інформаційна година та демонстрація документального фільму авторства Юрія Євтушика «Степан Бандера – символ нації». Він був створений у 2008 році до 100-річчя від дня народження Степана Бандери та розповідає про осмислення постаті Бандери в наш час.

Перед переглядом фільму до присутніх звернулися голова райдержадміністрації Петро Мороз, голова районної ради Богдан Глова, голова РО Братства ветеранів ОУН-УПА Мар’ян Длугош.
Виступаючі акцентували увагу на значимості постаті видатного українця Степана Бандери в історії становлення української державності, його жертовності та нескореності. Саме він є прикладом для наслідування для сучасних поколінь українців.

На завершення заходу усі його учасники виконали Державний Гімн України.

busk-rda

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top