У Буську після реконструкції відкриють плавальний басейн

У Буську після реконструкції відкриють плавальний басейн

У п’ятницю, 12 липня, відбудеться урочисте відкриття басейну Буської ДЮСШ, який було капітально відремонтовано за кошти ДФРР, обласного та місцевого бюджетів. Початок о 13.00 год.

Участь у відкритті оновленої спортивної споруди візьме міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, керівництво області та району, народний депутат України Михайло Бондар.

Вчора, 9 липня, голова райдержадміністрації Петро Мороз ознайомився з ходом проведення завершальних робіт на об’єкті, обговорив поточні питання роботи ДЮСШ з керівником відділу освіти РДА Галиною Олійник та директором школи Богданом Пасічником.

Зазначимо, що під час капітального ремонту споруди було повністю замінено аварійне перекриття басейну, яке складали залізобетонні плити,  проведено демонтаж частин аварійної кладки конструкцій стін, підсилено фундамент, замінено віконні блоки на металопластикові, здійснено утеплення зовнішніх конструкцій стін басейну, влаштовано якісне покриття з керамічної облицювальної плитки у ванні басейну та навколо неї, влаштовано нову енергозберігаючу систему опалення.

Роботи з капітального ремонту споруди проводила підрядна організація ТзОВ «Пласт», кошторисна вартість об’єкту 12 147,284 тис.грн.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top