У Буську побудують завод вартістю понад 500 мільйонів гривень

У Буську побудують завод із виробництва біодобавок

Група компаній «Ефективні інвестиції» побудує завод із виробництва біодобавок в Буську, вартістю 500 млн грн. Про це голова ради директорів «Ефективних інвестицій» Ігор Ліскі повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі.

«Ми починаємо черговий проект вартістю майже 500 млн грн спільно з голландцями. Завод із виробництва біодобавок в Буську Львівської області, – йдеться у дописі. – Приймаємо заявки будівельних компаній на участь у тендері з генерального підрядника на проект до 13 травня 2019 року. Компанії, які пройдуть акредитацію, отримають документацію і візьмуть участь у тендері».

Згідно з даними на сайті групи, загальна площа забудови заводу з виробництва тваринних жирів і кормових добавок ТОВ «Фіднова» – 11,1 тис. кв м, головний виробничий комплекс – 6,7 тис. кв  м.

ТОВ «Фіднова» на відкритому земельному аукціоні вже придбало відповідну земельну ділянку на території Буської міської ради, площею 9.07 га(територія «Райагробуду»)

Нагадаємо, у грудні минулого року в сесійній залі Буської районної ради відбулася зустріч директора ТОВ «Фіднова» Андрія Огородніка із представниками громади щодо будівництва нового переробного заводу.

На території заплановано будівництво переробного заводу, який буде першим на території України. Це буде переробка відходів тваринного виробництва та виготовлення відповідного борошна, корму для собак, котів тощо. Заплановано працевлаштувати понад 100 чоловік.

Під час зустрічі було повідомлено, що інвестор не випадково вибрав Буськ, оскільки місто знаходиться в доступній відстані від м’ясокомбінатів області, які будуть основними постачальниками сировини. Завод власним транспортом буде здійснювати перевезення сировини до Буська, де її відразу будуть переробляти в цілодобовому режимі. Оскільки продукція заводу буде експортуватися у європейські країни, то технологія виробництва повинна бути на найвищому рівні.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top