У Буську розпочався дитячий фестиваль «Відкриті уроки футболу»

У Буську відбувся дитячий спортивний фестиваль «Відкриті уроки футболу» a068d2e7f3d0

Сьогодні, 28 вересня, на спортивному комплексі у місті Буську розпочався соціальний фестиваль масового футболу та здорового способу життя «Відкриті уроки футболу».
11 команд-учасниць зі шкіл Буського району та команда з с.Івано-Франково Яворівського району (усього близько 200 школярів) протягом кількох днів вивчатимуть премудрості футболу, братимуть участь у іграх та естафетах, вчитимуться толерантності під час спортивних змагань.
Привітали юних любителів спорту та здорового способу життя з початком фестивалю: голова райдержадміністрації Петро Мороз, голова Буської районної ради Володимир Замроз, представники Федерації футболу України та Львівщини. Вони ж надали у розпорядження учасників фестивалю комплекти спортивної форми та амуніції, необхідний інвентар.

«Сьогодні під егідою Федерації футболу України у Буську стартують «Відкриті уроки футболу» – ігри, змагання, конкурси та інші різноманітні форми заходів за принципом «футбол для всіх». Такий захід не тільки дає можливість популяризувати футбол, але й є потужним виховним інструментом для попередження дитячих конфліктів і дитячої злочинності, виховання патріотизму та цінностей здорового способу життя.
Проект залучає велику кількість дітей до занять спортом незалежно від рівня здібностей і є дійсно соціальним, доступним для кожного школяра.
Керівники району побажали  усім учасникам змістовно провести час під час футбольних вправ, ігор та естафет, записатися до відвідування спортивних секцій та бути здоровими.

Футбольне поле було розбито на окремі сектори, кожен з яких приймав конкретну команду, гравці якої займалися тими чи іншими іграми з елементами футболу. Опікувалися дітьми не лише вчителі та тренери, але й суддівський корпус, представники райвідділу міліції, поряд був черговий медпрацівник. Хороший настрій футбольного свята підкріплювався музичним супроводом.
Завтра свято продовжиться.
Довідково. «Відкриті уроки футболу» є гуманітарним, політично нейтральним і безприбутковим проектом та вважається УЄФА одним з провідних у розвитку масвого футболу, входить до Договору про взаємодію МОН України та ФФУ в розвитку шкільного футболу в 2013-2016 рр. та Меморандуму про взаємодію МВС України та ФФУ у 2013-2016 рр.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top