У Буську спробують реанімувати громадські формування з охорони правопорядку

У Буську спробують реанімувати громадські формування з охорони правопорядку

Вчора, 1 лютого, в кабінеті голови Буської районної ради Богдана Глови відбулося обговорення питання щодо функціонування громадських формувань з охорони правопорядку, або як кажуть у народі “дружинників”. Участь у такій зустрічі взяли керівники району голова РДА Петро Мороз, голова райради Богдан Глова, Буський міський голова Ростислав Сліпець, представники правоохоронних структур району, громадські активісти, воїни АТО, представники громадської організації територіальної оборони із сусіднього Бродівського району.

На початку заходу керівник спілки політв’язнів і репресованих Буського району, учасник АТО Сергій Бондаренко розповів усім присутнім про першопричину такого зібрання. На сьогодні, за словами п.Сергія, існуючі лише на папері громадські формування  практично бездіяльні, а його члени здебільшого вступили туди для отримання права на придбання та носіння спецзасобів для стрільби гумовими кулями і жодного стосунку до охорони правопорядку вони не мають. Тому постає питання про доцільність існування громадських формувань у такому форматі.

Дискусія щодо реформування та реанімації горомадського формування тривала бульше двох годин. У підсумку усі присутні погодилися, що створення нової організації не доцільна, більш раціональніше буде реформувати вже існуючу.

На сьогодні, заплановано перевірити усі списки членів формування, організувати збори, виявиявити тих людей, які справді готові брати активну участь з охорони правопорядку, розглянути кандидатури для вступу нових громадсько активних людей. Наступним етапом буде обговорення можливих варіантів, власне, охорони правопорядку, яким чином відбуватиметься та у якому форматі, спільне з поліцією чи самостійне патрулювання та ін. Про перебіг справ навколо цієї теми читайте у наши наступних публікаціях.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top