У Буську стартував ультрамарафон на 60 км “За Тверезість” Буськ – Розгадів

У Буську стартував ультрамарафон на 60 км “За Тверезість” Буськ – Розгадів

Старт відбувся о 8:00 від дерев’яної церкви Святої Параскеви у м.Буськ, а фініш біля церкви Святої Параскеви у с.Розгадів, що за 60 кілометрів від старту.

Для подолання дистанції учасникам виділяено 12 годин, які кожен може використати на власний розсуд – бігти, йти пішки, зупинятись на відпочинок і т.д. Переможцями будуть ті, хто у визначений час подолає зазначений маршрут. Подібний ультрамарафон організація Рух Тверезих Галичан проводить вперше і для цього було вибрано маршрут, який пролягає через мальовничу місцевість низькогірного пасма Гологори, що відноситься до Подільської височини. Стартували учасники у місті Буськ від дерев’яної церкви Святої Параскеви, далі через села і містечка Буського, Золочівського і Перемишлянського районів Львівщини марафонці мають дістатися до межі Львівської і Тернопільської областей, а у селі Розгадів Зборівського району, біля дерев’яної церкви Святої Параскеви фініш.

Окремо хочемо розповісти про мету даного заходу, а це:
• Поширення тверезості серед українців, адже як казав великий митрополит Андрей Шептицький «Сила кожного зокрема та всього народу лежить у тверезості, що коли хочемо дочекатися кращого майбутнього, то мусимо відповісти на безпощадну боротьбу алкогольних напоїв супроти українського народу». Ми повинні усвідомити, що тверезість – це норма життя, натомість поглинання алкоголю, куріння нікотину та отруювання іншими наркотичними речовинами руйнує тіло і душу людини, а коли ця чума захопила весь народ – то неминуче веде до загибелі цілого народу. Кожен з нас повинен сказати рішуче «ні» алкоголю та нікотину. Тим самим ми зробимо велике добро для нашої України;
• Загартування фізичної сили і духу. Щоб бути здоровим – потрібно бути сильним як фізично, так і духовно. У нашому житті дуже багато спокус, які заважають бути здоровими. Це шкідлива їжа, малорухливий спосіб життя, неправильний відпочинок і т.д. Все це призводить до хвороб і слабкості тіла. Долаючи таку велику дистанцію ми розвиваємо волю до перемоги, загартовуємо тіло і сильнішаємо духом;
• Пізнання місцевості, ознайомлення з архітектурними пам’ятками та відомими особистостями краю. Даний ультрамарафон проходить через 1 місто, 2 селища міського типу та 17 сіл, кожне з яких має свою історію, відомих уродженців, унікальні архітектурні надбання, мальовничі пейзажі. Все це ми враховували при плануванні маршруту.

Інформація із соцмереж Рух Тверезих Галичан

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top