У Буську тривають роботи з благоустрою – брукування та заміна покрівлі будинків

У Буську тривають роботи з благоустрою – брукування тротуарів та заміна покрівлі будинків

Літо у розпалі, а роботи по благоустрою нашого райцентру, міста Буська вже на”екваторі”. Цього року міська влада активно продовжує облаштовувати тротуари по вулиці Львівській – головній в’їздній дорозі райцентру. У минулі роки забрукували та облаштували пішохідні доріжки по лівій стороні вулиці (від ринку до районної лікарні), вже цього року взялись й за праву сторону . На облаштування тротуару праворуч дороги по вул. Львівській у 2018 році з міського бюджету передбачено 1 млн 400 тис гривень. Роботи проведуть на ділянці від вулиці Заводської і до приміщень колишньої військової частини. На сьогодні частина робіт вже виконана.

 

Ще одна ділянка, на якій активно тривають роботи – це вулиця Євгена Петрушевича, це ще одна в’їздна дорога з Красненського напрямку. Тротуар вздовж одного боку дороги замінили у 2016 році, інший бік (зі сторони Буської школи №1) впорядковують вже цього року. На облаштування пішохідних хідничків від школи і до “Рукавички” передбачено теж 1 млн 400 тис. гривень. На сьогодні практично половину робіт вже виконано. Окрім облаштування тротуарів у місті тривають роботи по заміні дахів у багатоквартирних будинках.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top