У Буську центральну районну лікарню передадуть відремонтований апарат ШВЛ

У Буську центральну районну лікарню передадуть відремонтований апарат ШВЛ

КНП «Буська ЦРЛ» отримає відремонтований апарат ШВЛ, про це сьогодні, під час брифінгу Львівської ОДА повідомив народний депутат України Ростислав Тістик.

За ініціативи Президента України сформували перелік наявних у лікарнях апаратів ШВЛ, які потребують ремонту. Усі ці апарати відправили у сервісний центр неподалік столиці, аби відновити.

«Із початком пандемії стало зрозуміло, що не кожен апарат є у досконалому стані, тому ухвалили рішення зібрати базу даних наявних апаратів iVent.. Нам вдалося у співпраці з усіма районними лікарнями сформувати перелік апаратів, тринадцять з яких потребують оновлення. Сьогодні ми отримали уже два із тих 13 апаратів. Відновлення апаратів ШВЛ не тимчасова річ, а дуже потрібна лікарням Львівщини для порятунку пацієнтів щодня, адже вони застосовуються у відділеннях інтенсивної терапії та реанімаціях, в окремих випадках – використовують спеціальні апарати ШВЛ для порятунку новонароджених», – розповів Народний депутат України Ростилав Тістик.

Також Ростислав Тістик повідомив, що решту апаратів буде відремонтовано впродовж 2-3 тижнів. Ремонт одного апарату вартує 60 тисяч грн, тоді як на новий апарат доведеться витратити майже 800 тисяч гривень.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top