У Буську в костелі Святого Станіслава перебувала статуя Фатімської Богоматері

У Буську в костелі Святого Станіслава перебувала статуя Фатімської Богоматері

Святочної суботньої днини, 2 вересня, у парафії св.Станіслава, що у м.Буську, відбулася перегринація Матері Божої Фатімської.
Статуя Богородиці прибула до України з далекого Португальського селища Фатіма, де 100 років тому трьом малим пастушкам об’явилася Діва Марія і передала пророчі послання. Від травня Фатімська Богоматір вже відвідала 21 область і перебуватиме в Україні до кінця жовтня, благословляючи своїм візитом усі парафії нашої держави.
Разом з Дівою Марією мандрують найвіддаленішими куточками нашої країни і мощі св.Гіацинти і Францішка ( діти, яким об’явилася Пресвята Богородиця), а також мощі св.Івана Павла ІІ. На завершення Святих Мес, які відбуваються щоденно під час візитації, вікарій парафії о.Ян Стахура та отець ордену паллотинів Володимир Осіца, відповідальний за паломництво фігури, – вділяють особливого благословення та моляться за мир та спокій для парафії , міста та цілої України. Усі бажаючі можуть занести до Небесної Заступниці свої молитви, подяки та прохання особисто, у тиші, клякнувши біля стіп Богородиці.
Послання Богородиці 100 – річної давності актуальні і сьогодні….Вона просила дітей терпіти з любові за 

грішників, показавши усі жахіття пекла.Просила молитися на вервиці, бо це наймогутніша зброя, яка може відвернути війну.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top