У Буську в костелі Святого Станіслава перебувала статуя Фатімської Богоматері

У Буську в костелі Святого Станіслава перебувала статуя Фатімської Богоматері

Святочної суботньої днини, 2 вересня, у парафії св.Станіслава, що у м.Буську, відбулася перегринація Матері Божої Фатімської.
Статуя Богородиці прибула до України з далекого Португальського селища Фатіма, де 100 років тому трьом малим пастушкам об’явилася Діва Марія і передала пророчі послання. Від травня Фатімська Богоматір вже відвідала 21 область і перебуватиме в Україні до кінця жовтня, благословляючи своїм візитом усі парафії нашої держави.
Разом з Дівою Марією мандрують найвіддаленішими куточками нашої країни і мощі св.Гіацинти і Францішка ( діти, яким об’явилася Пресвята Богородиця), а також мощі св.Івана Павла ІІ. На завершення Святих Мес, які відбуваються щоденно під час візитації, вікарій парафії о.Ян Стахура та отець ордену паллотинів Володимир Осіца, відповідальний за паломництво фігури, – вділяють особливого благословення та моляться за мир та спокій для парафії , міста та цілої України. Усі бажаючі можуть занести до Небесної Заступниці свої молитви, подяки та прохання особисто, у тиші, клякнувши біля стіп Богородиці.
Послання Богородиці 100 – річної давності актуальні і сьогодні….Вона просила дітей терпіти з любові за 

грішників, показавши усі жахіття пекла.Просила молитися на вервиці, бо це наймогутніша зброя, яка може відвернути війну.

Comments

comments

Залишити коментар

BannerFans.com BannerFans.com

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top