У Буську в липні-серпні встановлять 24 спецкамери відеоспостереження

 У Буську в липні-серпні встановлять 24 спецкамери

Світлина з мережі інтернет

відеоспостереження

Сьогодні, 13 червня, депутатський корпус Буської міської ради своїм рішенням затвердив протокол конкурсної комісії з відбору підприємств для надання послуг з відеоспостереження в межах міста. Переможцем оголошено Львівське ТзОВ «Цербер», яке протягом липня-серпня проведе монтажні роботи відповідного спецобладнання.

За попередньою інформацією заплановано встановити 24 камери відеоспостереження на в’їзних-виїзних дорогах міста Буська: вул. Львівська, Січових Стрільців, Петрушевича, та у місцях великого скупчення людей: площа Ринок, автостанція, територія між міською радою та “Рукавичкою”. На встановлення такого обладнання та спеціальних програм з визначення номерних знаків автівок, що потраплятимуть у об’єктив камер, із міського бюджету передбачено 190тис. гривень на 2018 рік.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top