У Буську відбудеться весняний благодійний бал «Вперед у казку!». Захід організовують для підтримки майбутнього районного Молодіжного центру

У Буську відбудеться весняний благодійний бал «Вперед у казку!»

Захід організовують для підтримки майбутнього районного Молодіжного центру

2 березня о 19:00 вперше до Буська завітає співачка, скрипалька та переможниця міжнародних конкурсів Оксана Муха із особливою програмою, щоб розпочати весну. Також вперше у місті відбудеться Весняний Благодійний Бал на підтримку майбутнього районного Молодіжного центру. Запрошує на Бал благодійний фонд  «Українська Галицька Фундація», який є ініціатором та організатором події. Також у програмі смачний фуршет, благодійний аукціон, цікаві гості, музика та танці, весняна фото-зона та фотограф. Розважатиме гостей драйвовий дует ведучих зі Львова «ВлаТар». Придбавши квиток ви отримаєте чарівний вечір, а ще допоможете створити у своєму місті простір, де навчатимуться та розвиватимуться ваші діти!

Усе це відбудеться 2 березня (субота) в ресторані «Classiс». Кількість місць обмежена – тому поспішіть отримати свій квиток у казку! Тут будуть усі, тільки в цей вечір і у цьому місці!

Квитки можна придбати у Народному Домі вже сьогодні.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top