У Буську відбулася акція на підтримку Олега Сенцова та усіх політв’язнів Кремля

У Буську відбулася акція на підтримку Олега Сенцова та усіх політв’язнів Кремля

У четвер, 26 липня, за ініціативи районної організації Спілки політичних в’язнів та репресованих у малій залі засідань адмінбудинку відбулася акція на підтримку українського режисера Олега Сенцова та інших політичних в’язнів, які були захоплені та утримуються у в’язницях РФ.

Участь у акції взяли керівники органів влади, представники громадських патріотичних організацій, учасники російсько-української війни, яка вже чотири роки поспіль триває в українському Донбасі, представники місцевих ЗМІ.

Учасники акції тримали в руках плакати зі світлинами Олега Сенцова та закликами звільнити бранців Кремля.

Свою підтримку Олегу та усім захопленим Кремлем українцям висловили голова РДА Петро Мороз, голова районної ради Богдан Глова, керівник РО Спілки політичних в’язнів і репресованих Сергій Бондаренко, начальник відділу культури та туризму РДА Людмила Ціхоцька, начальник відділу освіти РДА Галина Олійник, голова РО Пласту НСОУ Людмила Гураш,  представники  районної організації Спілки політичних в’язнів і репресованих.

Саме такі акції привертають увагу світового суспільства до ганебної політики московського режиму, висловлюють підтримку політичним в’язням.

 

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top