У Буську відбулася районна Спартакіада людей з інвалідністю 

У Буську відбулася районна Спартакіада людей з інвалідністю 

22 серпня на базі Буської дитячо-юнацької школи відбулася вже п’ятнадцята за ліком районна Спартакіада людей з інвалідністю.
Перед початком проведення змагань відбулася урочиста частина відкриття, на яку прибув голова районної державної адміністрації Петро Мороз, а також начальник відділу освіти РДА Богдан Глуховецький, директор Буської ДЮСШ Богдан Пасічник, директор ДЮСШ «Авангард» з с.Мармузовичі Роман Івахів.
Звертаючись до учасників спартакіади, очільник району Петро Мороз зазначив, що кожен з них слугує добрим прикладом для наших бущан, адже не втратили віри у життя і надії у майбутнє, своїми успіхами і досягненнями переконливо доводять, що, незважаючи на нелегку долю, їх сила духу залишається міцною.
З словами-вітаннями також виступила керівник районної організації людей з інвалідністю, голова СРКІ «Вікторія» Софія Климус.
Надалі усі учасники спартакіади, після ознайомлення з правилами, приступили до змагань, які цьогоріч проходили у таких видах: шахи, настільний теніс, шашки, більярд, бочче, дартс, легка атлетика.
Перебуваючи у ДЮСШ, голова РДА ознайомився з ходом проведення робіт по заміні вікон спортивного залу, обговорив з дирекцією закладу і керівником освітянської галузі району перспективи розвитку спорту та шляхи вирішення проблемних питань ДЮСШ.

busk-rda

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top