У Буську відбулася зустріч керівництва району з аграріями. Обговорили підписання спільного меморандуму для забезпечення компромісу при проведенні посівної кампанії

У Буську відбулася зустріч керівництва району з аграріями. Обговорили

підписання спільного меморандуму для забезпечення компромісу при проведенні посівної кампанії

За ініціативи Буської райдержадміністрації у вівторок, 27 березня, відбулася зустріч з керівниками аграрних суб’єктів господарювання.

За участю голови РДА Петра Мороза та голови районної ради Богдана Глови обговорювалися питання проведення весняно-польових робіт, а також підписання спільного меморандуму між аграріями для забезпечення компромісу при проведенні посівної кампанії.

Кожен з присутніх керівників/представників фермерських чи сільськогосподарських підприємств отримав запропонований текст меморандуму та має можливість внести свої пропозиції до його змісту.
Під час обговорення Петро Мороз зазначив, що земля на території району повинна оброблятися виключно в правовому полі і кожен орендар має розуміти, що для багатьох селян плата за паї є важливим фінансовим додатком до сімейного бюджету, а інколи і єдиним джерелом доходу.

http://busk-rda.gov.ua

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top