У Буську відбулася зустріч з нашою землячкою, авторкою книги, «#Чуєш, коли приїдеш додому?» Юлією Сливкою.

У Буську відбулася зустріч з нашою землячкою, авторкою книги, «#Чуєш, коли приїдеш додому?» Юлією Сливкою.

21 лютого, у Міжнародний день рідної мови, у Буському районному народному домі відбулася зустріч із молодою креативною письменницею Юлією Сливкою. Шанувальники Юлії з’їхались з усього району. Зал був переповнений. Приємно вразило те, що найбільше було молоді, хоча і старше покоління виявило неабияку увагу до творчості молодої  письменниці. Адже її “Чуєш,коли приїдеш додому?” – перша в Україні інстаґрам – книга , яка вже завоювала широку популярність серед поціновувачів рідного слова.

 

 

 

 

 

 

Захоплива розповідь про ідею написання книги, її головних героїв та зворушливі цитати почуєте в ефірі Буського радіо 87,5 FM.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top