У Буську відбулося районне свято до Дня захисту дітей

У Буську відбулося районне свято до Дня захисту дітей

У понеділок, 3 червня, на спортивному комплексі Буська відбувся районний захід до Міжнародного дня захисту дітей, який щороку відзначають в усьому світі 1 червня.

Для юних надбужанських дітей служба у справах дітей райдержадміністрації разом з відділом культури та туризму РДА підготували насичену та цікаву програму з конкурсами, майстер-класами, виступами олімпійського чемпіона Антона Дацка, Зразкового ансамблю народного танцю хореографічної студії “Нові зірки” (кер.Мар’яна Цюпка), гімнастки Даринки Домбровської, вокалісток Тетянки Турчиняк та Наталії Костів.
Усі діти, які брали участь у святі отримали від організаторів грамоти, цінні подарунки, солодощі, а ще приємні незабутні враження.
Привітала з святом найменших бущан і передала вітання від керівництва району заступник голови РДА

Тетяна Сай. Вона ж була головою журі, яке оцінювало та визначало переможців традиційного конкурсу малюнка на асфальті.
Вела захід методист РНД Любов Огороднік.Свято було профінансовано з районного бюджету, морозиво ТМ “ЛІМО” для дітей надав ПрАТ «Львівський холодокомбінат».

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top