У Буську відбулося загальнорайонне віче з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи

У Буську відбулося загальнорайонне віче з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи

Сотні бущан у вівторок, 21 листопада, взяли участь у народному віче, яке відбулося у місті Буську з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи.
До меморіальної композиції та стенду з фотографіями Героїв Небесної Сотні, що біля міської ради, прийшли помолитися, покласти квіти та запалити символічні лампадки пам’яті керівники органів влади району, духовенство, представники громадських організацій, школярі, учасники подій на Майдані, воїни АТО та учасники ОУН-УПА.
Хвилиною мовчання присутні вшанували усіх українців, людей інших національностей, які поклали своє життя під час революційних подій чотирирічної давності в Києві, чи захищаючи нашу державу на Сході у війни з російськими окупантами.

Традиційно корзину квітів поклали до підніжжя меморіалу керівники району та міста. У своєму виступі перед громадою, голова райдержадміністрації П.Мороз зазначив, що подвиги героїв залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь, а слова Гідність, Свобода, Україна були та залишаються ціннісними пріоритетами для кожного українця. «Цей день – незаперечний доказ відродження Української Нації, нашої держави. Це підтвердження того, що події Революції Гідності, захист територіальної цілісності держави у війні з агресором змінили наш народ, об’єднали в єдиній, соборній, незалежній Україні. Також перед учасниками віча виступили з промовами: учасник подій на Майдані та війни на сході, заступник голови районної ради Роман Фурда, Буський міський голова Ростислав Сліпець, безстрашна медсестра, героїня Революції Гідності Марія Матвіїв.
Надалі усі присутні помолилися за усіх загиблих українських героїв разом з отцем храму Св.Апостолів Петра і Павла Іваном Салабаєм, запалили лампадки пам’яті, а учні старших класів прочитали прозу та виконали пісню про Майдан.

Завершили загальнорайонне віче спільним виконанням церковного гімну України «Боже, великий, єдиний…».
Вела захід Любов Огороднік.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top