У Буську відбулося засідання позачергової сесії Буської районної ради

У Буську відбулося засідання позачергової сесії Буської районної ради

6 лютого, у сесійній залі Буської райради, за участі голови РДА Олега Коваля, керівників відділів та управлінь, голів місцевих рад, керівників установ та організацій району, ЗМІ відбулося засідання позачергової 38-ї сесії VІI-го скликання Буської районної ради, яку провів її голова Богдан Глова.

Детальніше про цікаві факти із засідання сесії слухайте в ефірах БуськогоРадіо 87.5FM

Депутати райради розглянули такі питання  порядку денного:
1. Про порядок денний тридцять восьмої позачергової сесії Буської районної ради сьомого скликання.
2. Про затвердження плану роботи Буської районної ради на 2020 рік.
3. Про внесення змін до показників районного бюджету Буського району на 2020 рік.
4. Про звіт голови Буської районної ради.
5. Про затвердження Програми профілактики та протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку на території Буського району на 2020 рік.
6. Про затвердження Програми «Забезпечення роботи медичної комісії при Буському військовому комісаріаті під час призову та приписки і при проведенні медичних оглядів відповідних категорій військовозобов’язаних».
7. Про затвердження Районної програми «Пільгове медичне забезпечення хворих на активну форму туберкульозу на амбулаторному етапі лікування на 2020 рік».
8. Про затвердження проектів землеустрою щодо зміни меж населених пунктів Задвір’янської сільської ради Буського району.
9. Про внесення змін до списку присяжних для Буського районного суду Львівської області.
10. Про затвердження протоколу постійної комісії з питань комунальної власності, ЖКГ, будівництва та промисловості, роботи з засобами масової інформації та договорів оренди нерухомого майна спільної власності територіальних громад Буського району.
11. Про делегування представника до складу Госпітальної ради Госпітального округу Львівської області.
12. Про підтримку Резолюції учасників мітингу протесту на захист трудових і соціально-економічних прав людини праці.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top