У Буську відбувся молитовний майдан “Молюсь за Тебе, Україно!”

У Буську відбувся молитовний майдан “Молюсь за Тебе, Україно!”

24 серпня, у День незалежності України, на майданчику при вході до Буського районного народного дому відбувся релігійно-мистецький захід “Молюсь за Тебе, Україно!”.

Бущани у вишиванках, багато хто з маленькими дітьми прибули з різних куточків району, аби помолитися за Україну та її громадян, поспівати релігійних і патріотичних пісень, звернутися до Господа, аби беріг українських захисників, які захищають нашу державу від російських окупантів на сході.
Серед учасників заходу були й представники керівного складу району: перший заступник голови РДА Олег Ільків, заступник голови РДА Тетяна Сай та заступник голови районної ради Роман Фурда, а також паралімпійський чемпіон, мешканець Буська Антон Дацко.
Перед початком святкової мистецької програми у фойє РНД відбувся молебень, який провели священики Буського деканату УГКЦ: о.Михайло Смачило з Буська, о.Степан Жукровський з Красного, о.Андрій Вовк з Кудрявців.
Надалі розпочалася насичена мистецька програма, у якій взяли участь: хор церкви Св.Пророка Іллі (Красне), дитячий хор (с.Ожидів), сімейний дует Марії та Оксани Дрозд, Остап Пелешко, Оксана і Олег Хірманюки, хор церкви св.Миколая (Буськ), Олеся Дідух (с.Сторонибаби), Віктор Хом’якевич, Народний вокальний гурт “Куди йдеш”, Народний духовий оркестр Буського РНД “Буг”.
Вела захід – директор Буського РНД Ганна Грушицька.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top