У Буську відбувся районний захід до Дня пам’яті та примирення

У Буську відбувся районний захід до Дня пам’яті та примирення

У середу, 8 травня, в чергову річницю капітуляції нацистської Німеччини у Другій світовій війні, бущани разом з усією Україною відзначають День пам’яті та примирення.

Участь у районному віче, яке відбулося біля Вічного вогню та братської могили загиблих у роки Другої світової війни на міському кладовищі Буська, взяли заступники голови РДА Олег Ільків та Тетяна Сай, голова районної ради Богдан Глова та його заступник, учасник бойових дій Роман Фурда, Буський міський голова Ростислав Сліпець, Буський військовий комісар Ігор Томачук, учасники війни на сході, пластуни, громадськість району та міста, учні старших класів навчальних закладів, журналісти місцевих мас-медіа.
Захід розпочався спільним виконанням Державного Гімну України та покладанням керівниками, учасниками ООС (АТО), громадськістю корзин квітів до Вічного вогню.
Надалі учасники поминального заходу разом з настоятелем храму Св.Ап.Петра і Павла, отцем-деканом Петром Салабаєм вшанували хвилиною мовчання та молитвою усіх жертв ІІ світової війни та пам’ять усіх українців, які полягли в минулому та сьогоденні – у боротьбі за Українську державу.
З промовами та словами вдячності до ветеранів і сучасних захисників України звернулися Буський міський голова Ростислав Сліпець та Буський військовий комісар Ігор Томачук.

Завершився захід, який вела Любов Огороднік і Ірина  Калиновська, виконанням церковного гімну “Боже, великий, єдиний..”

Пам’ятаємо! Перемагаємо!
Пам’ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. І це робить нас сильнішими.

 

 

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top