У Буську відбувся семінар-тренінг за проектом: «Село – кроки до розвитку»

У Буську відбувся семінар-тренінг за проектом: «Село – кроки до розвитку»

У п’ятницю, 17 травня, в сесійній залі райради для мешканців населених пунктів Кізлівської, Купченської, Побужанської, Яблунівської, Соколянської сільських рад відбувся семінар-тренінг за проектом: «Село – кроки до розвитку».

Перед початком семінару його учасників привітав керівник апарату Буської РДА Євген Кичурчак.
Довідково. Конкурс мікрогрантових проектів для сільських громад спрямований на стимулювання соціальної активності та має на меті підтримку кращих бізнес-ініціатив громадян, зокрема у розвитку соціально-економічного, культурного та туристичного потенціалу краю. Переможці отримають грант (безповоротну фінансову допомогу ) на реалізацію власного проекту в розмірі 50 000 грн.
Зазначимо, що проект фінансується ПрАТ «Миронівський хлібопродукт» та реалізовується громадською організацією «Клуб ділових людей Україна» серед жителів районів і сіл, де здійснює свою діяльність Агропромисловий холдинг «МХП».

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top