У Буську відбувся тренінг в рамках реалізації проекту “Чисте місто”

У Буську відбувся тренінг в рамках реалізації проекту “Чисте місто”

14 листопада в сесійній залі Буської районної ради відбулася презентація екологічної ініціативи та тренінг в рамках реалізації проекту “Чисте місто”.

Серед учасників тренінгу були: голова РДА Петро Мороз, його заступники Олег Ільків і Тетяна Сай, заступник голови районної ради Роман Фурда, директори та учні загальноосвітніх закладів району, працівники галузі культури, комунальники, ЗМІ.

Модератори Олег Котис і Андрій Ільків з використанням мультимедійних засобів розповіли про те, як правильно сортувати сміття, як продукувати менше відходів і як на цьому можна заробляти гроші.

Чому це вигідно?

До прикладу, в школі 500 учнів х 1 кг/міс = 500 кг х 3 грн. = 1500 грн/міс х 9 міс = 13 500 грн. А яку суму в середньому школи просять на добрі справи чи власний розвиток?

Основні завдання проекту:

Допомогти освітнім, культурним та іншим закладам організувати в себе сортування відходів.

‎Навчити сортувати відходи через екотренінги для дітей, учнів, вчителів, батьків і дорослих.

‎Допомогти із здачею вторсировини на переробку.

‎Допомогти впровадити стратегію «Нуль відходів».

busk-rda

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top