У Буську відбувся VI фестиваль дитячих та молодіжних колективів “Хори ангельські співають”

У Буську відбувся VI фестиваль дитячих та молодіжних колективів “Хори ангельські співають”

У суботу 8 лютого у м. Буськ відбувся VI різдвяний фестиваль дитячих та молодіжних колективів Сокальсько-Жовківської єпархії “Хори ангельські співають”.

Перед початком дійства, у самісінькому центрі лелечого міста Буська на Площі Ринок із привітальним словом до учасників звернувся владика Петро (Лоза), у якому наголосив на важливості прослави Бога у колядках. Архиєрей закликав підтримувати особливість нашого народу, продовжувати свої традиції  і передавати їх наступним поколінням. Побажав, щоб колядка і фестиваль, були молитвою за український народ і воїнів, які захищають наш народ.

У фестивалі взяли участь молодіжні парафіяльні хори з усіх куточків єпархії, а це більше 400-от учасників!

Із подячним словом також звернувся до присутніх о. Михайло Микита, голова Катехитихної комісії Сокальсько-Жовківської єпархії та нагородив усіх учасників подячними грамотами.

Після врочистої ходи із гучною колядою від Площі Ринок до районного Народного дому, розпочалося веселе дійство коляди. У затишному залі Буського РНД пролунали десятки українських колядок, а ще були народні танці, виступи Вертепів та ін.

Прес-служба єпархії 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Світлини Людмили Ціхоцької

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top