У Буську відбувся відкритий чемпіонат з настільного тенісу

У Буську відбувся відкритий чемпіонат з настільного тенісуEeMu38yZ9NY

7 жовтня на базі Буської дитячо-юнацької спортивної школи відбувся  відкритий чемпіонат Львівської області з настільного тенісу.  У змаганнях взяло участь  6 команд з Дрогобича, Львова, Луганська, Золочева та наша місцева Буська команда . Інваспортовці  змагалися завзято і чесно. kfsic3igiN8

Організували змаги працівники відділу молоді та спорту Буської РДА, районної асоціації інвалідів та відомий в Україні і світі спортовець, наш земляк Віктор Дідух.

Спортсмени нашого  району  доповнили свої здобутки  новими перемогами:

І місце  здобув Антон Дацко серед хлопців,

І місце серед дівчат здобула Мар’яна Климус.

ІІ місце здобув Василь Фабіянський.

ІІІ місце завоював Ігор Петришин.

По закінченню змагань учасникам вручили грамоти і медалі за здобуті перемоги. Змаги відбулися на високому рівні, учасники здобули нових друзів  та наснагу для подальших тренувань.

Інформаційні матеріали

районної асоціації інвалідів 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top