У Буську відкрили другу чергу теплиць компанії ТзОВ «Галіція Грінері»

У Буську відкрили другу чергу теплиць компанії ТзОВ «Галіція Грінері»

Сьогодні, 3 квітня, поблизу Буська відкрили другу чергу теплиць компанії ТзОВ «Галіція Грінері». Це компанія із 100%-ми інвестицій із Нідерландів, на гроші інвесторів тут уже спорудили дві теплиці, де вирощують різні види салату за методом так званої сухої гідропоніки. Таким чином в Україні салат вирощують лише у цих теплицях.
Сьогодні урочисто перерізали стрічку та символічно «висадили» перші кущі салату у новій теплиці посол Королівства Нідерландів в Україні Кейс Ян Рене Кломпенхауер, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка та заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева. Участь у відкриття другої черги тепличного комплексу також взяли: голова Буської райдержадміністрації Петро Мороз, голова районної ради Богдан Глова, Буський міський голова Ростислав Сліпець, радник з питань сільского господарства Посольства Королівства Нідерланди в Україні Каролін Спаанс, асистент радника з питань сільського господарства Посольства Королівства Нідерланди в Україні Катерина Тушинська, кандидат на пост Почесного консула Королівства Нідерланди з західних областях України Андрій Гринчук, директор департаменту АПК Львівської ОДА Наталія Хмиз, керівник управління інвестиційної політики департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Матис, представники місцевих та обласних засобів масової інформації.

«На сьогодні попит на салат набагато більший, аніж постачання і мені здається логічним інвестувати у подальший розвиток виробництва та підприємства», – заявив під час відкриття нової черги теплиці посол Королівства Нідерландів в Україні Кейс Кломпенхауер.
У парниках, зокрема і новому, площею 4800 метрів квадратних, вирощують 6,5 тисяч кілограм салату або 45 тисяч штук, на тиждень.

«Треба сказати слова вдячності тим людям, які повірили в Україну, тим людям які репрезентують сьогодні нове виробництво, нове тепличне господарство. І справа навіть не в 600 тисяч євро, які проінвестовані в цей проект, хоча це дуже велика сума. Це ще один крок до цієї загальної суми в 2,5 мільйони, які тут створили декілька десятків робочих місць. Справа тут, в першу чергу, в довірі, яку має бізнес Нідерландів сьогодні до України», – зазначив у своєму виступі Олег Синютка.
Уже наступного року в ТзОВ «Галіція Грінері» планують розширюватися та збільшувати потужності по виготовленню овочів.

http://busk-rda.gov.ua

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top