У Буську відкрили оновлене приміщення сервісного центру Пенсійного фонду України

У Буську відкрили оновлене приміщення сервісного центру Пенсійного Фонду України

Цього року це вже дев”яте приміщення ПФУ на Львівщині, яке вдалося оновити та впровадити роботу в режимі роботи сервісного Центру.

Сьогодні, 12 грудня 2019 року, відкрили оновлений сервісний центр Пенсійного фонду в Буському районі. В урочистостях взяли участь заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області Руслана Іванкова, голова Буської районної ради Богдан Глова, заступники голови РДА Олег Ільків та Тетяна Сай, начальник Буського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) Олег Цимбор.

Після церемонії врочистого перерізання символічної стрічки відбувся чин освячення оновлених приміщень та ікони Божої Матері, яку колективу вручила Руслана Іванкова. Освячення здійснив настоятель храму св.Миколая о.Михайло Смачило.

А вже опісля вітальних слів керівників району усі присутні мали можливість оглянути сервісний центр обслуговування громадян і реконструйоване приміщення. Олег Цимбор зазначив, що нове обладнання даного сервісного центру значно покращить роботу та дасть змогу якісніше надавати послуги надбужанцям.

У сервісному центрі створені комфортні умови для належного прийому та обслуговування громадян – наявні робоча зона та зона очікування. Зала очікування відокремлена та обладнана місцями для сидіння, столом для оформлення документів. Інформаційні стенди з питань пенсійного забезпечення, довідкова інформація, інформація про діяльність Фонду розташовані у зручному для перегляду місці, у загальному доступі наявні роздаткові інформаційні матеріали.

Запроваджений дрес-код створює належний зовнішній вигляд працівників, що здійснюють обслуговування.

Прийом  громадян в оновленому відділі обслуговування громадян незабаром працюватиме за принципом «єдиного вікна» в умовах максимальної прозорості та відкритості.

 

 

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top