У Буську врочисто відзначили День Збройних Сил України та День Волонтера

 У Буську відзначили День Збройних Сил України та День Волонтера

6 грудня, у День Збройних Сил України влада та громадськість зібралися у актовій залі Буської дитячої музичної школи, аби привітати солдат та офіцерів, які щодень на бойовому посту захищають Українську державу. Поряд з ними волонтери, діяльність яких знайшла новий поштовх під час Революції Гідності та з початком україно-російської війни на сході. Саме завдяки жертовності цих людей в перші, найважчі місяці війни вдалося забезпечити військових найбільш необхідним – амуніцією, харчами, медичними препаратами. В результаті це допомогло ефективно протистояти російським окупантам та сепаратистам, зупинити їх просування вглиб країни.

Зараз наша армія одна з найсильніших на континенті, але й до сьогодні волонтери є частими гостями у військових, які повсякчас чекають звістки з домівки від рідних, малюнків та вітань від дітлахів, домашніх вареників, зліплених дбайливими руками надбужанських господинь.
цей святковий день з привітаннями та щирими словами подяки до військових і волонтерів звернулися голова районної державної адміністрації Петро Мороз та голова районної ради Богдан Глова, вручили грамоти та подяки волонтерам і військовим, квіти – представницям прекрасної статі, які поряд з чоловіками працюють на захист країни.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять усіх, хто загинув у боротьбі за Українську державу, а учасники АТО Ігор Генза та Олександр Мошонкін встановили корзину квітів до підніжжя пам’ятника Незалежності.

Розповіді-спогади, слова вдячності патріотам лунали зі сцени актової зали дитячої музичної школи з вуст жінки-волонтера, матері воїна АТО Марії Морди, учасників війни на сході Володимира Скіри та Олександра Мошонкіна, Івана Шостака.

Виступи та нагородження перепліталися мистецькими дарунками, які підготували усім присутнім юні та дорослі учасники художньої самодіяльності району.

 

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top