У Буську врятували лебедя, який замерзав на річці

У Буську врятували лебедя, який замерзав на річці

До районних рятувальників звернулися небайдужі бущани. Вони розповіли, що потрібна допомога лебедю, який замерзає на кризі річки Буг у міському парку. До місця виклику виїхали рятувальники 14-ї державної пожежно-рятувальної частини міста Буська. За допомогою підручних рятувальних засобів рятувальники звільнили  виснаженого лебедя із крижаної пастки та перенесли птаха до непокритої кригою частини русла річки, де його радо зустріли більше десятка білосніжних друзів-лебедів.

 

Зазвичай птахи відлітають зимувати у більш теплі південні місця, але трапляються випадки, що птахи залишаються на зимівлю неподалік своїх місць гніздування. Саме такий випадок трапився у нашому районі, лебеді залишилися зимувати на річці.

Прохання до небайдужих жителів міста Буська, при можливості підгодовувати бідолашних птахів, які залишились наодинці із лютими морозами. Без нашої з вами допомоги птахам буде надзвичайно важко дочекатися теплого весняного сонечка….

Світлини працівників ДПРЧ-14 м.Буська

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top