У Буську з концертною програмою виступила хорова капела “Дударик”

У Буську з концертною програмою виступила хорова капела “Дударик”

У четвер, 28 лютого, в актовій залі Буської ДМШ з концертною програмою виступила Львівська державна академічна чоловіча хорова капела “ДУДАРИК”.

Глядачі почули у виконанні знаного колективу, якому більше 40 років, пісні на слова Тараса Шевченка, народні, пісні сучасних авторів, більшість яких у акапельному виконанні.
Зі словами подяки до артистів і керівника капели Дмитра Кацала звернулися наприкінці концерту заступник голови РДА Тетяна Сай та директор Буської ДМШ Ольга Керкало.

Тетяна Сай передала вітання “Дударику” від голови райдержадміністрації Петра Мороза та вручила вишуканий композиційний букет квітів.

Завершився концерт спільним виконанням солістами капели та усіма присутніми церковного гімну України “Боже єдиний, великий…”.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top