У Буську запрацювала цілодобова аптека

У Буську запрацювала цілодобова аптека

Вже довгий час районна, міська влада, депутати та й усі жтителі нашого району добивалися, щоб хоча б у райцентрі, місті Буську працювала цілодобова аптека. Адже життя непередбачуване, ніхто не знає, в яку саме годину доби  знадобиться допомога фармацевта. Не один рік проводилися жваві перемовини із власниками місцевих аптечних пунктів, але далі розмов справа так і не дійшла…

Пам’ятаємо ми й останні обговорення, бо брали участь у таких дискусіях: була пропозиція почергово, згідно графіку, кожній аптеці райцентру в певний день тижня  працювати цілодобово, а графік висів би на дошці оголошень міськради. І тут  фіаско, таку креативну ідею теж не вдалося реалізувати. Ось так і жили ми в районі:  хворієш – роби запаси ліків за дня,  а якщо болячка зненацька вхопила вночі – терпи до ранку!

І ось, нарешті, бажання Надбужанців здійснилося. На пропозицію головного лікаря районної лікарні Євгена Романюка відгукнувся один підприємець, до слова, таке звернення було  до усіх представників аптечних закладів міста Буська, але інші чомусь відмовилися. І як наслідок, нещодавно у приміщенні Буської Центральної районної лікарні запрацював цілодобовий аптечний пункт!

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top