У Буську завелися квіткові крадії

У Буську завелися квіткові крадії

Вже втретє цього літа міські шкідники виривають разом із корінням насаджені барвисті квіти, які є окрасою нашого райцентру. Під приціл зловмисників портрапили квіти, насаджені у декоративних вазонах по вулиці Львівській та майдані Незалежності. І справа тут не лише у фінансових збитках, а в естетичному вигляді нашого мальовничого лелечого містечка.

Завжди приємно прогулюватися заквітчаними вулицями та насолоджуватися яскравими барвами з-поміж сірої буденності міського асфальту та бруківки, але – зась! Якась недобра рука вигребла квіти разом з корінням.

Прохання до усіх міщан та гостей міста допомогти впіймати “злісних шкідників”. Будь-яку інформацію стосовно зазначених фактів просимо повідомляти до мерії, або районним полісменам.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top