У Буську завершуються останні приготування до Великодня. Новостворену вулицю-алею вже частково забрукували

У Буську завершуються останні приготування до Великодня. Новостворену вулицю-алею вже частково забрукували. Встановлять і 8 нових сміттєвих контейнерів

Йдеться про вулицю “Алея до знань” – вона пролягає від вулиці Є.Петрушевича і до входу до Буської загальноосвітньої школи №1. Чому новостворену, запитаєте ви, а тому, що лише цього року міські депутати прийняли її на баланс міста та дали відповідну назву. Прийняли і одразу виділили 300тис.грн на її ремонт, це справді господарський підхід. Відремонтована сучасна Буська школа №1 матиме ще й частково впорядковану пришкільну територію та викладені бруківкою доріжки до навчального закладу.

Окрім цього, Буське міське комунальне підприємство закупило 8 нових сміттєвих контейнерів, які сьогодні встановлять у відповідних місцях. Серед цих контейнерів є і спеціальні для роздільного сортування, зокрема, на скло та папір.

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top