У Буській районній дитячій бібліотеці відбувся захід, присвячений дню народженню Лесі Українки

У районній дитячій бібліотеці відбувся захід, присвячений дню народженню Лесі Українки

25 лютого, виповнилося 148 років від дня народження видатної української письменниці, дочки Поліського краю Лесі Українки.

Аби відзначити цю подію, у районній дитячій бібліотеці учні 3-4-их класів Буської школи № 2 взяли участь у літературній вітальні “Зустріч з Лесею Українкою”. До цієї події у стінах бібліотеки організували книжкову виставку “Лесина світлиця”, на якій представили літературу про життєвий шлях Лесі Українки та дитячі твори письменниці різних років видань: “Біда навчить” “Лелія”,””Ох!”, “Три метелики” та інші. З розповіді бібліотекаря Надії Островської діти довідались, як проходило дитинство малої Лесі, з ким вона любила товаришувати, який вплив на формування її світогляду мали батьки, тітка Олександра ,дядько Михайло Драгоманов та усі, хто був прихильний до їхньої родини. Письменниця у зрілому віці володіла, окрім української, ще шістьма іноземними мовами. Леся також дуже любила музику й мала великі здібності до гри на фортепіано, хоча у повній мірі не могла їх розвинути через хворобу кісток. Проте мала добрий слух і голос. 220 народних мелодій записано з її голосу. Діти довідались, що поетеса була людиною особливої мужності. Все життя вона боролася з невиліковною хворобою – туберкульозом, та, незважаючи на це,була у постійному творчому пориві.У її літературному доробку не лише поетичні твори, але й чудові зразки драматургії, прози, наукові статті,дослідження фольклору.
Учасники заходу залюбки декламували напам`ять вірші Лесі Українки: “Вишеньки”, “Як дитиною бувало…”, “Колискова”, “Мамо, іде вже зима” та інші. Розповідь бібліотекаря про цю мужню жінку в майбутньому формуватиме потребу в дітей звернутися до її віршів, які вчать любити Україну, любити і розуміти людей, бути чесними та справедливими.

                                                    Галина Гораль, заст. директора

Буської ЦБС по роботі з дітьми

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top