У четвер, 23 травня, Бущина вшанує пам’ять всіх українців, що пожертвували власним життям у боротьбі за свободу та Незалежність України

У четвер, 23 травня, Бущина вшанує пам’ять всіх українців, що пожертвували власним життям у боротьбі за свободу та Незалежність України

Про відзначення Дня Героїв на теренах Буського району, проведення заходів йшлося вчора, 21 травня, під час засідання організаційного комітету.

Як було зазначено, районний захід до свята відбудеться у четвер, 23 травня, на майдані Незалежності м.Буськ. Початок о 14.00 год. Йому передуватиме хода з кількаметровим синьо-жовтим полотнищем ветеранів ОУН-УПА, учасників війни на сході, громадськості від районного народного дому вулицями Грушевського та Петрушевича до місця проведення віча на майдані Незалежності. Початок ходи о 13.45 год. Дрес-код для учасників – вишиванки.
У випадку несприятливих погодних умов (дощу) захід проведуть в актовій залі Буського РНД.
У цей день учасники вшанувань покладуть квіти до пам’ятника Незалежності і меморіалу Героям Небесної Сотні у Буську, до братської могили та до могили останнього Головнокомандувача УПА Василя Кука в Красному, могили Героя України, однієї з Небесної Сотні Ольги Бурої в с.Ріпнів.
Заходи до Дня Героїв також заплановано провести в інших населених пунктах: в народних домах, бібліотеках, навчальних закладах, біля могил героїв національно-визвольних змагань і символічних могил.

Довідково:

День Героїв або Свято Героїв – це щорічне свято в Україні, встановлене на честь українських воїнів – борців за волю України. Воно охоплює всі історичні епохи та спрямоване на патріотичне виховання молоді, вшанування українських героїв минулого та сьогодення.

Історія відзначення Свята Героїв сягає далекого 1941 року, коли на Другому Великому Зборі Організації Українських Націоналістів було постановлено щороку, 23 травня, святкувати День Героїв.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top