У День Гідності та Cвободи 2019 бущани помолилися та поклали квіти до меморіалу Героям Небесної Сотні в Буську

У День Гідності та Cвободи 2019 бущани помолилися та поклали квіти до меморіалу Героям Небесної Сотні в Буську

21 листопада у День Гідності та Свободи кілька сотень бущан, серед яких чимало школярів, прийшли до меморіалу Героям Небесної Сотні в Буську, аби помолитися, покласти квіти та запалити свічки в пам’ять про тих українців, які віддали своє життя за європейський вибір, демократію, за гідне майбутнє для себе і своїх дітей.

Квіти від учасників заходу поклали до меморіалу перший заступник голови Буської РДА Олег Ільків, голова Буської районної ради Богдан Глова та Буський міський голова Ростислав Сліпець.
Панахиду за загиблими майданівцями відслужив отець Іван Салабай.

Зазначимо, що вже шостий рік поспіль 21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи, який ознаменував початок двох найбільших революцій періоду незалежності – Помаранчевої революції 2004 року та Революції гідності 2013 року.

Історія цього свята розпочалася ще у 2005 році, коли воно називалося Днем Свободи та відзначалося 22 листопада аж до 2011 року на честь Помаранчевої революції. За періоду правління Януковича воно було об’єднано із Днем соборності 22 січня.

Натомість офіційний статус свята було відновлено Петром Порошенком, але вже як день початку не тільки Помаранчевої революції, але й Революції Гідності, що тривала з листопада 2013 по лютий 2014 року.

 

 

 

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top