У День Гідності та Cвободи бущани помолилися та поклали квіти до меморіалу Героям Небесної Сотні в Буську

У День Гідності та Cвободи бущани помолилися та поклали квіти до меморіалу Героям Небесної Сотні в Буську

Сьогодні, 21 листопада, у День Гідності та Свободи кілька сотень бущан, серед яких чимало школярів, прийшли до меморіалу Героям Небесної Сотні в Буську, аби помолитися, покласти квіти та запалити свічки в пам’ять про тих українців, які віддали своє життя за європейський вибір, демократію, за гідне майбутнє для себе і своїх дітей.
Квіти від учасників заходу поклали до меморіалу голова Буської РДА Петро Мороз, голова Буської районної ради Богдан Глова та Буський міський голова Ростислав Сліпець.
Панахиду за загиблими майданівцями відслужили настоятелі місцевих храмів Буська – отець Іван Салабай та отець Андрій Баглай.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top