У День Збройних сил України в Буському Центрі військово-патріотичного навчання молоді відбулися заняття для Ожидівських школярів

У День Збройних сил України в Буському Центрі військово-патріотичного навчання молоді відбулися заняття для Ожидівських школярів

Сьогодні, 6 грудня, у Центрі військово-патріотичного навчання молоді відбулися чергові заняття з старшокласниками Ожидівської школи. У спеціально облаштованому класі ветерани АТО Олександр Мошонкін, Ігор Генза, Іван Міллер та Іськів Юрій продемонстрували школярам військову атрибутику. Такі навчання провели по групах: медична підготовка, демонстрація стрілецької зброї, види мінування та як вберегтися від замаскованих вибухових предметів. Заняття відвідали голова Буської районної ради Богдан Глова, перший заступник голови РДА Олег Ільків та заступник голови РДА Тетяна Сай, які привітали учасників з Днем Збройних Сил України.

   Молодь із захопленням слухала ветеранів АТО та розглядала військові предмети. Від сьогодні, заняття для районних школярів саме у такому форматі проводитимуть наші ветерани двічі на тиждень.

 

 

 

 

 

 

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top