У другій половині березня засміченість території Буського району перевірить обласна екологічна служба

У другій половині березня засміченість території Буського району перевірить обласна екологічна служба

Під час чергового засідання Буської районної ради із сесійної трибуни депутат райради, керівник Буського міського комунального підприємства Михайло Гаєвський поінформував депутатський корпус та керівників районної влади про стан укладення договорів на вивезення ТВП. «Ситуація незадовільна, тому потребує сприяння органів влади, депутатського корпусу, голів місцевих рад у вирішенні цього питання», – зазначив М.Гаєвський. Окрім цього, запропонував продовжити практику проведення весняних толок, зокрема у райцентрі місті Буську, так як силами лише працівників комунального підприємства швидко та якісно очистити міські зони відпочинку громадян не вдасться.

Час прохань минув. У другій половині березня обласна екологічна служба перевірятиме та каратиме

До депутатів та голів місцевих рад звернувся очільник Буської райдержадміністрації Петро Мороз, який вчергове закликав органи місцевого самоврядування не допускати створення нових і ліквідувати наявні стихійні сміттєзвалища в населених пунктах та за їх межами, укласти (в кого їх немає) угоди з комунальним підприємством на вивезення ТПВ. Голова РДА повідомив, що ситуація щодо санітарного стану територій знаходиться на постійному контролі РДА, для перевірки залучатиметься екологічна інспекція.

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top