У фіналі обласного етапу заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя»-«Olympic move UA» команда Андріївської НВК зайняла 15 місце з 30 учасників

У фіналі обласного етапу заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя»-«Olympic move UA» команда Андріївської НВК зайняла 15 місце з 30 учасників

Цими днями на стадіоні спортивного комплексу «Динамо» у м. Львові за чудової погоди яскраво й захопливо завершився фінал обласного етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя»-«Olympic move UA».

Організатором Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя», який не вперше відбувається у всіх регіонах України, є Національний олімпійський комітет України за підтримки Coca-Cola Foundationта місцевих осередків спортивного та олімпійського руху. Мета Заходу – пропаганда здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвиток олімпійського руху в Україні шляхом залучення якомога більшої кількості дітей до занять фізичною культурою та спортом, організація змістовного дозвілля.

За перемогу і за право представляти Львівщину в національному фіналі змагалися понад 400 школярів, які презентували 30 кращих учнівських команд з усіх куточків області – переможців попередніх етапів.

Під орудою головного судді змагань, вчителя-методиста Львівської ЗОШ № 50 Галини Колотело,досвідченого суддівського корпусу та бригади студентів Львівського державного університету фізичної культури імені І. Боберського, юнаки та дівчата віком 12-14 років визначали кращих у змаганнях командного стрибка у довжину (сумарний результат усіх учасників, які почергово виконували стрибок у довжину з місця), коловій естафеті 400-метровою доріжкою стадіону кількома етапами та в олімпійській естафеті.

З вітальним словом до юних спортсменів виступив голова відділення НОК України у Львівській області Юрій Турянський, уславлені спортсмени Львівщини, меценати й представники компаній-партнерів відділення та інші організатори спортивного свята, які побажали усім учасникам життєвих гараздів, успіхів та перемог. На урочистому параді відкриття традиційно були присутні титуловані спортсмени-олімпійці Львівщини: лучниця Катерина Палеха, гімнастка Віра Передерій, борчиня Юлія Ткач, боксерка та стипендіат НОК України Вікторія Вірт-Гарасимович, санкарка Галина Куречко, гірськолижники Дмитро Мицак та Христина Опьола-Подгрушна.

Перед початком змагань юні учасники «Олімпійського лелеченя Львівщини-2018» спільно з Вірою Передерій, Юлією Ткач та Катериною Палехою мали змогу провести загальну спільну розминку.

За результатами окремих випробувань кращими виявилися:
В коловій естафеті
1 місце Сокальський район, Сокальська гімназія ім. Олега Романіва
2 місце Миколаївський район, Миколаївська гімназія
3 місце Яворівський район, СЗШ № 2

В командному стрибку у довжину з місця
1 місце Сокальський район, Сокальська гімназія ім. Олега Романіва
2 місце Пустомитівський район, Солонківська СЗШ
3 місце м. Червоноград, Червоноградська гімназія

В олімпійській вікторині
1 місце м. Львів, Франківський район, НВК імені Василя Симоненка
2 місце Сокальський район, Сокальський НВК
3 місце Жидачівський район, Жидачівський НВК

Відтак у напруженій загальнокомандній боротьбі за підсумками усіх конкурсів впевнену перемогу, при цьому не вперше, здобули вихованці Сокальської гімназії імені Олега Романіва, друге місце посіла команда Львівського НВК імені Василя Симоненка, а третє – збірна школярів Миколаївської гімназії.

Таким чином на Всеукраїнському фіналі в МДЦ «Артек» у Пущі-Водиці Львівську область представлятиме дружна команда Сокальської гімназії імені Олега Романів (вчитель фізкультури – Ольга Лаговська).

З рук голови відділення НОК України у Львівській області Юрія Турянського усі переможці та призери обласного турніру отримали кубки, медалі, сувенірну продукцію НОК України та солодкі подарунки. Що цікаво, участь у відкритті змагань та церемонії нагородження взяли також титуловані олімпійці Львівщини: лучниця Катерина Палеха, гімнастка Віра Передерій, борчиня Юлія Ткач та гірськолижники Дмитро Мицак та Христина Опьола.

Цьогорічні змагання були особливо підтримані партнерами та спонсорами відділення НОК України у Львівській області, а саме: переможці та призери отримали Кубок, медалі та грамоти, солодкий подарунок та брендові футболки від ПРаТ Концерну «Хлібпром», а гірськолижний комплекс «Буковиця» надав перепустки на витяг для команди переможця. Всі учасники отримали воду “Моршинську” та шоколадні батончики “Міленіум”.

При цьому усі учасники святкового дійства – школярі, їхні вчителі й уболівальники, судді, почесні гості й організатори, партнери свята й журналісти отримали неабиякий заряд бадьорості, оптимізму та любові до спорту!

Підсумкові загальнокомандні результати обласного фіналу «Олімпійське Лелеченя Львівщини-2018» (Львів, стадіон «Динамо», 27 квітня 2018 р.)
Місце Район / місто Навчальний заклад
1 Сокальський р-н Сокальська гімназія ім. О. Романіва
2 м. Львів, Франківський р-н НВК ім. В. Симоненка
3 Миколаївський р-н Миколаївська гімназія
4 Жидачівський р-н Жидачівський НВК
5 м. Червоноград Червоноградська гімназія
6 Яворівський р-н СЗШ №2 м. Новояворівська
7 Пустомитівський р-н Солонківська СЗШ
8 м. Трускавець СЗШ №1
9 м. Борислав СЗШ №3
10-12 Самбірський р-н Хлопчицька СЗШ
10-12 м. Стрий СЗШ №10
10-12 Городоцький р-н Городоцький НВК №5
13 Перемишлянський р-н Перемишлянська СЗШ № 2 ім. О. Ковча
14 м. Львів, Сихівський р-н СЗШ №32
15 Буський р-н Андріївська НВК
16 Дрогобицький р-н Вороблевицька СЗШ
17-18 Сколівський р-н Сколівська академічна гімназія
17-18 Золочівський р-н Золочівська СЗШ №2
19 м. Самбір СЗШ №10
20 м. Новий Розділ СЗШ № 5
21 Турківський р-н Турківський НВК
22 Жовківський р-н Староскварявська СЗШ
23 Радехівський р-н Радехівська СЗШ № 1
24 Старо-Самбірський р-н Стрілківська СЗШ
25 Бродівський р-н Бродівська СЗШ № 2
26 м. Моршин СЗШ м. Моршина
27 Стрийський р-н СЗШ с.Гірне
28 м. Дрогобич СЗШ №14
29 Мостиський р-н Волицький НВК
30 Кам’янсько-Бузький р-н СЗШ №1 м. Кам’янки-Бузької

http://busk-rda.gov.ua

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top