У Красне-1 (поштовий) громада подала пропозиції до перспективного плану розвитку населеного пункту

У Красне-1 (поштовий) громада подала пропозиції до перспективного плану розвитку населеного пункту

4 березня відбулася зустріч керівництва райдержадміністрації з громадою Красне-1 по обговоренню плану перспективного розвитку населеного пункту на найближчі три роки.

Окрім цього, для мешканців було проведено мультимедійну презентацію-звіт про роботу, яка була виконана в районі по реалізації програм соціально-економічного та культурного розвитку в 2016-2018 роках.
Серед пропозицій, які були подані громадою до перспективного плану розвитку території: влаштування вуличного освітлення, будівництво водопровідно-каналізаційної мережі.

Участь у зустрічі взяло близько 50 осіб.

Нагадаємо, що обговорення по формуванню пропозицій до районного плану розвитку територій на 2019-2021 роки відбуваються за дорученням Президента України Петра Порошенка та триватимуть впродовж двох місяців.
Із графіком усіх зустрічей з громадами населених пунктів Буського району можна ознайомитися тут

busk-rda.gov.ua

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top