У Красному діти з відрами і пляшками самотужки загасили пожежу у полі

У Красному діти з відрами і пляшками самотужки загасили пожежу у полі

У смт Красне (Буський район Львівської області) декілька хлопчиків стали справжніми героями, адже діти самотужки загасили пожежу, яка виникла через підпал трави у полі.

Про цей вчинок повідомила у Фейсбук Світлана Хитрова.

«Пронишин Дмитро, Кахнич Віталік, Гірняк Максим і Кузьма Назар. Це маленькі, але дуже правильні хлопчиська, живуть у містечку Красне, Львівської області. Вчаться в Краснянській школі №1. Сьогодні вони зупинили підпал поля. Ще б здалося знайти того, хто це поле підпалив… Росте покоління, яке знає, що це

зло. І не сидить вдома, а діє», – написала Світлана Хитрова.

Також Хитрова зазначила, що про них їй повідомила Мар’яна Котула. Вона ж їх і сфотографувала.

«А ось і перші рятівники, які відгукнулися на пожар. Без верхнього одягу, з відрами і пластиковими бутилками вони все ж таки погасили вогонь. Молодці», – йдеться у її дописі.

ДСНС нагадує, що підпал сухої трави – це не гра, це злочин.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top