У Красному “місцеві вандали” потрощили зупинки

У Красному “місцеві вандали” потрощили зупинки

Інцидент трапився минулої неділі ввечері. Про цю подію у соцмережах повідомила жителька селища, яка стала свідком цієї події: “О 23:45 стала свідком того, як троє хлопців на велосипедах розламали вщент зупинку на повороті на цукровий, і не отримавши остаточного задоволення вигукнули:”там є ще одна”, напевно розбита не одна зупинка. Я була в шоці від цього, але поки витягла телефон вони вже рушили.”- коментує побачене жінка.

У підсумку – дві  нові зупинки (встановлені минулої осені) залишились повністю без пластикової обшивки.

Під приціл вандалів потрапила зупинка біля “Рукавички” та біля повороту до поселення цукровиків. Ще раніше невідомі пошкодили зупинку на автодорозі між селищем Красне та Буськом, біля повороту на Сторонибаби.

 

 

 

Як повідомили у Красненській селищній раді, це вже третій такий випадок пошкодження саме автобусних зупинок. Нанесено матеріальної шкоди на кілька тисяч гривень, а це кошти громади! Замість того, щоб спрямувати їх на вирішення інших, не менш нагальних проблем селища,  змушені знову і знову ремонтувати конструкції.

Також нас запевнили, що найближчими днями працівники місцевого комунального підприємства відновлять покриття зупинок. Та чи надовго ? Що спонукає підлітків на такі варварські вчинки ? Очевидно, виховні бесіди на них не мають впливу, потрібне покарання за скоєне і суспільний осуд.

Районні полісмени вже розшукують красненських варварів і закликають громадян повідомляти про будь-які випадки хуліганства у поліцію.

Фото із соціальних мереж.

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top