У Красному Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні спільно з заступником голови ЛОДА заклали наріжний камінь будівництва першого у Львівській області кооперативного молокопереробного підприємства

У Красному Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні спільно з заступником голови ЛОДА заклали наріжний камінь будівництва першого у Львівській області кооперативного молокопереробного підприємства

Сьогодні, 24 травня, у селищі Красне Буського району, на території колишнього маслозаводу, відбулося врочисте підписання Угоди про взаєморозуміння між Львівською облдержадміністрацією і Посольством Уряду Канади щодо сприяння із будівництва молокопереробного підприємства на території селища.

 

 

 

 

 

 

 

 

Участь у такому заході взяли керівники району голова Буської РДА Петро Мороз та голова Буської районної ради Богдан Глова, держслужбовці, представники аграрних підприємств нашого району, місцеві фермери Михайло Кадиляк, Дмитро Папроцький, Богдан Катарина та інші. Також у межах Львівського Молочного форуму до Буського району приїхали делегати із 10-ти областей України та делегація із Нідерландів.

Після врочистого підписання угоди про взаєморозуміння між Львівською облдержадміністрацією і Посольством Уряду Канади  Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук спільно із заступником голови Львівської облдержадміністрації Оксаною Стоколос – Ворончук заклали наріжний камінь під будівництво першого у Львівській області кооперативного молокопереробного підприємства.

У своїх виступах Роман Ващук, Оксана Стоколос – Ворончук та Петро Мороз зазначили  важливість побудови такого об’єкту на території Львівщини, це стане позитивним поштовхом для розвитку сімейних ферм, бо основа проекту – економічно самостійний сільський господар, який вміло керує своїм бізнесом та готовий до демократичної співпраці разом з іншими.

Зазначимо, що на сьогодні у Лвівській області функціонує 30 сімейних молочних ферм, тому гостро постало питання будівництва кооперативного молокопереробного заводу.  Вартість заводу, що заплановано збудувати у Красному понад $1,3 млн., наступного літа такий об’єкт планують завершити та запустити. Кооперативний молокопереробний завод збудують за підтримки канадського проекту «Розвиток молочного бізнесу в Україні». На це Уряд Канади виділить 1 млн доларів. Решту, а це 300 тис дол – інвестиції від виробників молока, які здаватимуть на завод від 100 до 1500л/день. Такі інвестори стають акціонерами заводу на суму що вдвічі перевищує суму їхніх інвестицій.

Проект має на меті закрити другу ланку після вирощування молочного стада, і це має дати результат для подальшого розвитку сімейного фермерства.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top