У Красному невстановлені особи вкрали близько 30-ти метрів бордюру, який призначався для нового громадського тротуару

У Красному невстановлені особи вкрали близько 30-ти метрів бордюру, який призначався для нового громадського тротуару. Селищний голова просить зголоситися свідків цієї події

У коментарі для журналістів Буського радіо  Красненський селищний голова Микола Чучман повідомив, що у селищі трапилася прикра подія. На ділянці, де тривають ремонтні роботи по встановленню нового устилу тротуару по вулиці Грушевського, робітники вранці виявили зникнення будівельних матеріалів. Зокрема недорахувалися близько 30-ти метрів бордюрів! Очільник громади Красного просить зголоситися можливих свідків цього злочину! Деталі слухайте сьогодні у новинах в етері БуськогоРадіо 87.5FM.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top