У Красному триває благоустрій території селища

У Красному триває благоустрій території селища. Цього року нове “облицювання” з бруківки частково отримали ще три вулиці та Центральний міський парк

“Роботи з благоустрою у селищі розпочалися ще ранньою весною” – розповідає журналістам Буського Радіо селищний голова Микола Чучман. – Першочергово завершили брукування тротуару по вулиці Грушевського, третину якого було зроблено ще минулого року, а решту завершили на початку травня.

Сьогодні тут маємо новий устил із бруківки від повороту на вулицю Золочівську і до магазину “Смак”. В перспективі – новий тротуар продовжать вкладати у напрямку Русилова, до селищного кладовища.

Новий тротуар через поселення цукровиків…

Ще одну стартову гілку мережі тротуарів вклали від  повороту до поселення цукровиків, вздовж вулиці О. Кобилянської. Тут наступного року заплановано продовжити брукування до приміщення колишнього Будинку культури цукровиків, а в перспективі до Красненської школи №2 та колишнього цукрового заводу.

Благоустрій частини центральної вулиці ім.Івана Франка

Нещодавно завершили часткове брукування тротуару по центральній вулиці селища – вулиці Ів.Франка. Для ремонту обрали ділянку від повороту на Красненський залізничний вокзал і до повороту на вулицю Залізничну, де асфальтне покриття було пошкоджене найбільше. Оскільки на іншій ділянці тротуарне покриття перебуває ще в задовільному стані, тому його заміна ще не на часі…

Центральний Красненський парк біля залізничного вокзалу набуває європейських обрисів: новий устил із кольорової бруківки, нове освітлення та вже незабаром лавки для відпочинку

Нагадаємо, що роботи у парку проводять поетапно: минулого року було освітлено частину парку, цього року – забруковано. Загалом заплановано: змонтувати освітлення у другій частині парку, а наступного року облаштувати в ній бруковані алеї та лавки, також передбачено провести роботи з ландшафтного дизайну.

Окрім зазначених об’єктів благоустрою, де роботи або завершені, або ще тривають, є ще низка цікавих ініціатив. Зокрема площа перед пам’ятником Тарасу Шевченку, де відбуваються віча, молебні та інші масові заходи у селищі. Тут потрібно облаштувати водовідведення, поновити покриття площі та облаштувати ландшафт.

Парк із фонтаном у поселенні цукровиків. Тут в перспективі заплановано відновити фонтан та облаштувати парк лавками та доріжками для прогулянок.

Розповідає голова Красненської селищної ради Микола Чучман

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top