У Красному відбулася смолоскипна хода на честь Бандери

1 січня у Красному традиційною смолоскипною ходою відзначили 109-річницю з дня народження Степана Бандери

Хода розпочалася від Народного дому і пройшла вулицею Івана Франка та Грушевського. Перша зупинка біля фігурки Матері Божої у місцевому парку, де усі учасники спільно помолилися за мир та спокій в Україні. Згодом колона вирушила до могили Василя Кука де відбувся велелюдний молебень.

Такі ж патріотичні заходи відбулися у Львові та Києві. Цьогоріч центром Львова пройшлися сотні людей, а процесія розтягнулася на кількасот метрів. Орієнтовно участь в акції взяло до тисячі людей, адже під час ходи люди приєднувалися до процесії. Хода ненадовго заблокувала рух у центрі міста.

У столиці ж участь у марші взяли орієнтовно кілька тисяч людей, але це менше, аніж минулого року. Натомість, у Львові кількість учасників цього року була суттєво більшою, аніж рік тому.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top